dabiran
15 بهمن 1401 - 12:43

کشف ۳۰ میلیارد اموال مسروقه از مخفیگاه یک سارق در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری عامل اصلی ۱۵ فقره سرقت منزل، خودرو و داخل خودرو در جنوب شهر اصفهان و کشف ۳۰ میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفگیاه وی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین تُرکیان در این خصوص اظهار داشت:در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت از منازلشان در حوزه جنوب شهر اصفهان موضوع به صورت تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی‌های صحنه‌های وقوع جرم و جمع‌آوری آثار بجامانده از سارقان و همچنین انجام یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی هویت فردی که اقدام به این سرقت‌ها کرده بود را به دست آورده و با رصد هوشمندانه، مخفیگاه این فرد را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه سارق کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و با اخذ دستور از مرجع قضائی محل را به محاصره خود در آورده و طی یک عملیات کاملاً دقیق و ضربتی متهم را پیش از اینکه فرصت فرار پیدا کند دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: سارق هنگامی که با مدارک و مستندات و ادله محکم پلیس مواجه شد به 3 فقره سرقت منزل، 2 فقره سرقت خودرو و 10 فقره سرقت داخل خودرو در جنوب شهر اصفهان اقرار کرد.

سرهنگ تُرکیان بیان کرد: در بازرسیی از مخفیگاه متهم اموال مسروقه زیادی شامل لپ تاپ، لوازم خانگی ، 2 خودروی مسروقه و ... کشف شد که ارزش این اموال توسط کارشناسان 30 میلیارد ریال ارزیابی شده است.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شده، گفت: تحقیقات در خصوص سرقت‌های احتمالی دیگر توسط متهم کماکان ادامه دارد و شهروندانی که منازل و خودروی آنان در منطقه جنوب شهر اصفهان مورد دستبرد قرار گرفته می‌توانند جهت پیگیری پرونده سرقت و شناسایی اموال مسروقه به اداره مبارزه سرقت پلیس آگاهی استان اصفهان مراجعه کنند.

انتهای پیام/163/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1018341